Capcom oficjalnie ujawniło plany na stworzenie gry Resident Evil 3 Remake. Tytuł ten ma się ukazać 3 kwietnia 2020 roku na komputery osobiste. Sama gra ukazał się pierwotnie na konsolę PlayStation w 1999 roku. Informacja ta została podana publicznie razem z udostępnionym filmem. Widzimy w nim główną bohaterkę – Jill Valentine, która wydostaje się z posterunku policji. Ucieka ona przez mutantem Nemesi, który prześladuje ją przez całą grę.

Cała akcja gry Resident Evil 3 Remake dzieje się ponownie w Racoon City. Tło wydarzeń ma miejsce w tym samym czasie, co akcja w Resident Evil 2 Remake. Co ciekawe, będziemy mieli okazje tutaj zagrać także drugą postacią – Carlosem Olivierą, który jest najemnikiem.

Gra obejmuje również dodatek Resident Evil Resistance — nową rozgrywkę wieloosobową online w trybie 1 kontra 4 w uniwersum Resident Evil, w której czterech Ocalałych musi się zmierzyć ze złowrogim Mózgiem operacji.

W internecie pojawił się ciekawy film, porównujący grafikę oryginalnej gry z trailerem, który został wypuszczony. Różnice są diametralne, co było już widać przy Resident Evil 2 Remake.

Prócz tego deweloperzy Capcom udostępnili także krótki komentarz, dotyczący gry.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcapcom.co.jp
Poprzedni artykułTHQ Nordic prezentuje grywalne demo remaku gry Gothic
Następny artykułGen.G Esports przedstawia swój nowy skład!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj