Mousesports po zmianach w składzie

0
57
Fot. StarLadder Zdjęcie zostało zamieszczone tylko w celach informacyjnych (niekomercyjnych) i stanowi utwór chroniony prawem . Należy do autora / firmy zgodnie z jego / jej polityką prywatności.

Mousesports – bo o tej drużynie będzie w tym tekście. Zespół, który zupełnie się zmienił, nie chodzi tylko o sam skład, ale o dobrą formę zawodników.

Marcowe zmiany

W marcu 2019 roku, w niemieckiej organizacji była duża zmiana składu. Ze starej drużyny zostali tylko: Holender Chris „ChrisJ” de Jong oraz Estończyk Robin „Roopz” Kool. Natomiast w drużynie nie zagrali już: Fin Miikka „Sunny” Kemmpi oraz Czech Tomas „Oskar” Stastny. Co więcej, to samo było z ukraińskim trenerem, Sergey’em „lmbt” Bezhanov’em.

Jeszcze w marcu do składu dołączył zawodnik, który kiedyś grał i był prowadzącym zespołu FaZe Clan – Finn „Karrigan” Andersen a wraz z nim Özgür „Woxic” Eker i David „Frozen” Čerňanský.

Debiut nowego składu

Nowy skład Mousesports zadebiutował podczas finałów ESL Pro League Season 9. Co ciekawe, drużyna Karrigana awansowała z pierwszego miejsca z regionu Europy. Jeśli chodzi o wygrane turnieje zespołu Mousesports to był tylko jeden: DreamHack Open Tours 2019, gdzie zajęli 1 miejsce.

Awans na StarLadder Berlin Major 2019

Podopieczni duńskiego trenera Allana „Rejina” Petersena zajęli trzecie miejsce zamkniętych kwalifikacji do europejskiego Minora, a następnie wygrali europejskie kwalifikacje do StarLadder Berlin Major 2019.

 

 

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments