Strona głównaSprzętCooler Master odświeża zasilacze z serii MasterWatt

Cooler Master odświeża zasilacze z serii MasterWatt

Cooler Master wprowadził do sprzedaży odświeżone wersje zasilaczy MasterWatt. Chodzi mianowicie o modele MasterWatt 450, MasterWatt 550, MasterWatt 650 i MasterWatt 750. Każdy z nich otrzymał cichy wentylator Silencio, który jest odporny na zbieranie kurzu (IP6X). Dużą zaletą wiatraka jest trwałe łożysko LDB oraz specjalny kształt łopatek. To właśnie dzięki połączeniu tych elementów wentylator załącza się po osiągnięciu przez zasilacz ok. 15% mocy znamionowej.

W nowych modelach powiększono obudowę, w której mieszczą się podzespoły. Udało się się dzięki temu wydłużyć kable o 14%. Zastosowano również przewody PCI, zwiększające efektywność w przepływie mocy do pozostałych komponentów komputera.

Każdy z odświeżonych modeli otrzymał certyfikat 80 PLUS Bronze. Za wysoką jakość odpowiadać ma m.in. podwójny przetwornik napięcia DC-DC, mający zapewnić stabilne +12V mocy wyjściowej. Zasilacze spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, posiadając przy tym liczne zabezpieczenia. Gdyby jednak urządzenie odmówiło współpracy, producent daje na swoje produkty 5-letnią gwarancję.

Zasilacze Cooler Master są dostępne w cenach od ok. 196 do 354 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać