BLAST Premier Showdown 2020 z polską transmisją!

1
75
Fot. BLAST - Joe Brady

Już dzisiaj, czyli 1 czerwca rozpocznie się rywalizacja na BLAST Premier Showdown 2020, na której będziemy mogli oglądać mecze z najlepszymi drużynami na świecie, a tranmisję z turnieju przeprowadzi Fantasyexpo. Łączna pula nagród wynosi cztery miliony dolarów.

Zaczęło się w styczniu

BLAST Premier rozpoczął się w styczniu 2020 roku, a w turnieju wzięło udział dwanaście zespołów, sześć z nich: FaZe Clan, Natus Vincere, G2 Esports, Complexity Gaming, Team Liquid oraz OG Esports zapewniło sobie udział w wiosennych rozgrywkach. Kolejnych, sześć drużyn nie odpadło z turnieju, natomiast zagrają w BLAST Premier Showdown 2020. 

Ze względu na obecną sytuację na świecie, rozgrywki przeniesiono do Internetu, a rywalizację pomiędzy drużynami podzielono na dwa regiony: europejski oraz amerykański. Na Starym Kontynencie do szwedzkiego Ninjas in Pyjamas, francuskiego Team Vitality, czy ponownie szwedzkiego Fnatic dołączyło siedem, innych drużyn, które powalczą o nagrodę w wysokości 182.500$, a dodatkowo o trzy miejsca w wiosennych finałach.

W regionie amerykańskim do Evil Geniuses, brazylijskiego MIBR oraz australijskiego 100 Thieves dołączyło pięciu, innych rywali. W tym regionie do rundy finałowej awansują trzy zespoły, a zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 142.500$.

System rozgrywek BLAST Premier Showdown 2020

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, każda rywalizuje z każdą. Przed fazą play-off, jeden zespół odpadnie z dalszej rywalizacji.

Grupy regionu europejskiego:

Grupa A Grupa B
Astralis Fnatic
Team Vitality Mousesports
Ninjas In Pyjamas MAD Lions
ENCE Team Dignitas
sAw Virtus.pro

 

Grupy regionu amerykańskiego:

Grupa A Grupa B
FURIA Evil Geniuses
Gen.G Esports 100 Thieves
MIBR Cloud9
Chaos Esports Club Triumph

 

BLAST Premier Showdown 2020 będzie trwać przed cały czerwiec. Początkowo w dniach: 1-7.06.2020 odbędzie się turniej Showdown, z którego drużyny awansują na wiosenne finały, które odbędą się w dniach: 15-21.06.2020.

Polska transmisja

Transmisja z BLAST Premier Showdown 2020 będzie na kanale: ESPORT NOW na Twitchu, Facebooku, czy też na YouTube. Jako komentatorów usłyszymy znane osoby z branży esportu: Olek „vuzzey” Kłos, Radosław „Mad1” Florkowski, Adam „DESTRU” Gil, Oskar „Deerfluffy” Formela, Jakub „Swelder” Grzegorski. 

Partnerem tranmisji są: Media Exper oraz forBET.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Transmisja z polskim komentarzem dostępna jest na kanale ESPORTNOW. […]