Strona głównaPcMod.plŁowca promocjiKup monitor MSI i zgarnij klocki LEGO z postaciami z Gwiezdnych wojen

Kup monitor MSI i zgarnij klocki LEGO z postaciami z Gwiezdnych wojen

Już 14 czerwca swoją polską premierę będzie miała platforma Disney+, na której mnóstwo atrakcji znajdą m.in. fani Gwiezdnych wojen, bo właśnie tam obejrzeć można nowe seriale osadzone w tym kultowym uniwersum, jak The Mandalorian.

Kup monitor MSI i zgarnij klocki LEGO z postaciami z Gwiezdnych wojen 1

MSI startuje w związku z tym z nową akcją, w ramach której osoby decydujące się na zakup sprzętu objętego promocją, dostaną w prezencie klocki LEGO z postaciami z Gwiezdnych wojen, w tym Mandalorianinem, Grogu i Yodą, o wartości nawet 450 zł. To nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych wojen oraz świetny powód do wspólnej zabawy w gronie znajomych i rodziny.

Nagrody o wartości od 80 do 450 zł są przyznawane za zakup monitorów MSI objętych promocją w okresie 16.05.-15.06.2022. Aby wziąć udział w akcji, trzeba zarejestrować wybrany produkt na na stronie promocje.msi.com do 28.06.2022. Zgłoszenie jest weryfikowane do 14 dni od upływu czasu przyjmowania zgłoszeń. Zakup jednego produktu biorącego udział w promocji uprawnia do uczestnictwa w jednej promocji i konkursie organizowanym przez organizatora. Jedna faktura lub jeden paragon upoważniają do dokonania jednego zgłoszenia do udziału w Promocji, czyli do odbioru maksymalnie jednej nagrody, bez względu na to, jaką liczbę towarów Organizatora Uczestnik zakupił. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie promocji.

Pełna lista produktów objętych promocją: msi.gm/PL-CND-Poczujmoc-LP-CND-MSI

Decydując się na monitory Optix G241VC, Optix G27CQ4P lub Optix AG321CQR otrzymamy zestaw LEGO Star Wars Mandalorianin i Dziecko o wartości 80 zł. W przypadku zakupu Optix MAG301CR2, Optix MAG274QRF QD lub MAG ARTYMIS 324CP dostaniemy zestaw LEGO Star Wars Dziecko o wartości 300 zł. Z kolei kupując takie modele jak MPG ARTYMIS 273CQR, Optix MPG321QRF QD czy Oculux NXG253R możemy liczyć na zestaw LEGO Star Wars Yoda o wartości 450 zł. Liczba nagród jest limitowana, dlatego warto się pospieszyć. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać