Krakowski Park Technologiczny ujawnił nazwiska kolejnej trójki zaproszonych prelegentów na konferencję Digital Dragons 2017. Kolejni goście i punkty programu będą ujawniane wraz ze zbliżającym się terminem imprezy. O wejściówkę uprawniającą do udziału w konferencji warto jednak zatroszczyć się już teraz. Tylko do końca marca są one bowiem dostępne w obniżonej cenie.

Digital Dragons 2017 - Rami Ismail

Rami Ismail, to zagorzały przeciwnik klonowania gier, dla którego otwarte dzielenie się wiedzą i ciągłe poszukiwanie inspiracji w nieoczywistych miejscach jest podstawą niezależnego developmentu. Prowadził już wykłady na różne tematy podczas wielu imprez gamingowych na całym świecie.

Digital Dragons 2017 - Hirokazu Yasuhara

Hirokazu Yasuhara, związany od wielu lat z branżą projektant gier wideo, który współpracował z takimi gigantami jak Sega, Naughty Dog czy Nintendo. W jego dorobku można znaleźć takie klasyki jak: Sonic the Hedgehog, Jak and Daxter i Uncharted: Drake’s Fortune. Od 2016 roku, Pan Yasuhara współpracuje z zespołem edukacyjnym Unity Technology Japan w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych dotyczących game-designu.

Digital Dragons 2017 - Peter Vesti Frendrup

Peter Vesti Frendrup, który był odpowiedzialny za takie hity jak Far Cry 4, Splinter Cell: Blacklist, kampanię w Battlefield 1 oraz niedawno wydany do niego dodatek „They Shall Not Pass”, może opowiedzieć wiele o sztuce projektowania gier w dużych zespołach.

Tym samym wymienieni prelegenci dołączają do gwiazdorskiej obsady Digital Dragons 2017. Obok nich w Krakowie pojawią się ujawnieni wcześniej: Sam Lake, John Romero, Daniel Varva, Brian Upton czy James Ohlen. Obok nich prelekcje poprowadzą również polscy twórcy pracujący w czołowych studiach produkujących gry. Łącznie organizatorzy przewidują 100 godzin wykładów i prelekcji prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments