ASUS ROG: Team IzakOOO pokonał Team Pronax!

ASUS Republic of Gamers bardzo dobrze zaczęła drużyna Piotra “Izaka” Skowyrskiego, która pokonała szwedzką drużynę, w której kapitanem jest Markus “Pronax” Wallsten.

W pierwszym meczu ASUS Join Republic of Gamers, drużyna Piotra „Izaka” Skowyrskiego zmierzyła się ze szwedzkim zespołem, którego kapitanem był Markus „Pronax” Wallsten.

Mecz rozpoczął się na mapie Mirage. Piotr „Izak” Skowyrski i jego drużyna zaczęli po stronie broniącej. Runda pistoletowa wygrana została przez drużynę Izaka, 1:0 ale szybko odpowiedziała szwedzka drużyna, 1:1. Jednak po chwili to Pronax i jego zespół wyszli na prowadzenie, 1:3. W pewnym momencie, polska drużyna zaczęła robić powrót do meczu i mieliśmy remis, 5:5 a po chwili, wyszli na prowadzenie, 6:5. Mecz był bardzo wyrównany dla obu zespołów, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Team IzakOOO.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna z Polski, 9:7. Polski zespół grał bardzo dobrze, cały czas powiększając swoją przewagę nad rywalami, 12:7. Wydawało się, że Polacy mają kontrolę mapy i meczu, ale to Szwedzi zaczęli powracali do meczu, wygrywając trzy rundy z rzędu, 14:10.

W rezultacie, Team IzakOOO pokonał Team Pronax wynikiem 16:10.