fbpx
Strona głównaSprzętLian Li SP750 - nowy zasilacz SFX w ofercie producenta

Lian Li SP750 – nowy zasilacz SFX w ofercie producenta

Lian Li zaprezentowało całkowicie nowy produkt w swojej ofercie – zasilacz Lian Li SP750. Urządzenie nadaje się świetnie dla niewielkich platform do gier, miłośników budowania PC i stacji roboczych. Zasilacz w formacie SFX można stosować z procesorami nowej Intel oraz i jednostkami AMD. Warto nadmienić, że jest to pierwsze podejście tej firmy do zasilaczy komputerowych.

Modułowe okablowanie

Lian Li SP750 wyposażono we w pełni modułowe okablowanie, które jest zgodne ze standardem SFX12V V3.3. Pojedyncza 12V linia ma wydajność do 62 A (lub ~99% wydajności urządzenia). Pozostałe linie (5V i 3.3V) mają obciążalność 20 A każda, a łączna moc tych dwóch wynosi aż 100 W.

Urządzenie ma 3 złącza PCI Express, 8 złączy SATA, 24-pinowe złącze ATX, 8-pinowe złącze procesora i 4 złącza Molex. Widzimy również kable FlexForce i w indywidualnych osłonach. Ogólnie rzecz biorąc, kable z indywidualnymi tulejkami wyglądają dobrze dla niektórych, ale nie zawsze się sprawdzą.

Wysokiej jakości sprzęt oraz długa gwarancja

Zasilacz wykonano z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium, które pokryto czarną matową farbą. Wymiary całej jednostki wynoszą: 100 x 63.5 x 125 mm.

Certyfikacja 80 Plus Gold oraz cichy tryb semi-fanless

Urządzenie ma certyfikat 80 Plus Gold, dzięki któremu mamy zapewnioną wydajność przy dużym obciążeniu. Cała konstrukcja jest pół pasywna, a wentylator włącza się dopiero przy 40% obciążeniu. Zastosowano 92 mm wiatrak klasy przemysłowej, który zapewnia niski poziom hałasu oraz odpowiednią wydajność chłodzenia.

Lian Li SP750 Lian Li SP750

Cena i dostępność

Lian Li SP750 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie około 800 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać