Zgodnie z zapowiedzią odpowiedzialnego za tytuł James’a „2GD” Hardinga, zamknięta beta Diabotical ma ruszyć już w następny weekend. Wszystkie osoby zainteresowane przetestowaniem najnowszego Arena FPSa stworzonego przez weteranów Quake’a mogą zapisać się do zamkniętych testów gry.

Po niespełna czterech latach Diabotical wreszcie umożliwi graczom wejście do świata Eggbotów, małych jednookich Weebli oraz… rozwałki znanej każdemu, kto wychował się na takich tytułach jak Quake czy Unreal Tournament. Na łamach swojego ostatniego live’a na łamach oficjalnego kanału na Twitch 2GD ogłosił, że zamknięta beta gry rusza już za tydzień, lecz zapisać można się już teraz. Nie dotyczy to osób, które wsparły tytuł na Kickstarterze – te mają już zagwarantowany klucz do testów bez konieczności rejestracji.

Diabotical - Wellspring
Diabotical – Wellspring

Aby spróbować swoich sił w pojedynkach Eggbotów należy podać swój adres e-mail na łamach oficjalnej strony gry i czekać do 27 stycznia na wiadomość. W przypadku zakwalifikowania się do testów, otrzymany kod należy aktywować na platformie Epic Games Store. Testy mają być przeprowadzone w formie „darmowych weekendów” i mają trwać co weekend przez cztery tygodnie.

Diabotical ma wyjść w ciągu najbliższych kilku miesięcy na platformie Epic Games Store jako tytuł free2play.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments