Zmiany w składzie Illuminar Gaming!

0
54
esl mistrzostwa polski jesien 2019
esl mistrzostwa polski jesien 2019
Temat “przerwy od profesjonalnej gry” jest coraz to bardziej powszechny, jeśli chodzi o e-sport. Można powiedzieć, że rozpoczęło się to w Danii, a mianowicie w organizacji Astralis. Pierwszym zawodnikiem, który poszedł na urlop od grania był prowadzący drużyny Lukas “gla1ve” Rossander, a zaraz po nim z tego samego skorzystał Andreas “Xyp9x” Højsleth. Innym zawodnikiem, który zrobił to samo był znany i lubiany przez ludzi Szwed Olof “olofmeister” Kajbjer

Od Astralis, FaZe Clan po Illuminar Gaming – tak można wyliczać to, co zrobili gracze tych zespołów, czyli urlop od grania na profesjonalnym poziomie. Temat ten pojawił się również już wczoraj w social media organizacji Illuminar Gaming, którzy poinformowali że Paweł “reatz” Jańczak zdecydował się również zrobić przerwę od gry na profesjonalnym poziomie. 

Illuminar Gaming znalazło już zastępcę w składzie. Będzie nim Karol “rallen” Rodowicz, na którego debiut nie będziemy musieli czekać długo, bowiem w trakcie pisania tego tekstu razem ze swoimi kolegami toczył walkę z Syman Gaming w turnieju Five to Nine.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGreen Hell otrzymuje nowe aktualizacje na lipiec 2020
Następny artykułWorms Rumble, czyli wojownicze robale w czasie rzeczywistym
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj