CD Projekt RED ujawniło na Twitterze kilka nowych zrzutów ekranów z nadchodzącego dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino. Pokazują one przepiękną krainę winnic – Toussaint, której od dawna nie dotknęła żadna wojna. Świat ten wydaje się o wiele bardziej kolorowych, niż to co do tej pory widzieliśmy. Ale czy aby na pewno? CD Projekt RED zapowiada minimum 20 dodatkowych godzin rozgrywki, ale może to być znacznie więcej, znając zapał twórców.

Wiedźmin 3: Krew i Wino
Widok na krainę

Nie znamy niestety jeszcze daty premiery dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino, ale twórcy ogłosili, że więcej informacji pojawi się już w maju.


ŹRÓDŁOthewitcher.com
Poprzedni artykułGearbox zapowiedziało grę Borderlands 3
Następny artykułShadow Warrior 2 ujawniony na PAX East 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments