fbpx
Strona głównaGamingGryLegatus Pack - zawartość w Star Citizen za jedyne 27 000 dolarów

Legatus Pack – zawartość w Star Citizen za jedyne 27 000 dolarów

Cloud Imperium Games wprowadziło do oferty nowy pakiet – Legatus Pack. Jego cechą szczególną jest zawartość oraz cena. Aktualnie cena wynosi aż 27 000 dolarów. W skład pakietu wchodzi 117 okrętów plus 163 dodatki. Jest jedno małe ale jeszcze. Aby móc w ogóle zakupić pakiet, trzeba wpierw wydać 1000 dolarów na zawartość w samej grze. Dzięki temu otrzymamy status tzw. VIP i więcej opcji stanie przed nami otworem.

Star Citizen - Legatus Pack

Przeliczając na nasze. Wpierw musimy wydać 3630 zł, aby móc pozbyć się kolejnych 98 010 zł. Patrząc z perspektywy czasu jest to obecnie najdroższy pakiet DLC do kupienia w grze w całej historii. Cloud Imperium Games chyba nie bierze graczy na poważnie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać