Według Michała: “Natus Vincere zdominowało swoich rywali z G2 Esports”

0
34
Fot. ESL - Bart Oerbekke

Intel Extreme Masters Katowice 2020 zakończył się zdecydowanym zwycięstwem ukraińskiej formacji Natus Vincere, która wręcz w wielkim finale zdominowała swoich rywali z G2 Esports. O ile na drugiej mapie faktycznie ta gra była bardziej wyrównana, tak na pierwszej i trzeciej, Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy grali rewelacyjnie.

Przed meczem finałowym Intel Extreme Master Katowice 2020, pisałem na temat wyrównanego spotkania i po grze obu zespołów myślałem, że tak będzie, widząc ich naprawdę dobrą formę i przygotowanie do turnieju, ale jednak po pierwszej mapie, kiedy to G2 Esports przegrało aż 4:16, zmieniłem swoje zdanie o tym tekście – dominacja jednej drużyny. Miałem wrażenie, że Natus Vincere zrobiło sobie trening z graczmi G2 Esports podczas wielkiego finału IEM w Katowicach. Francuzi grali bardzo dobrze, wygrywając wszystkie mecze w grupie, awansując do półfinału, a następnie do finału IEM Katowice 2020. 

Natus Vincere prezentowało świetną grę, zarówno w fazie grupowej, jak i w fazie play-off. Mieli doskonale przygotowaną grę, różne pomysły. Co do G2 Esports, w finale nie pokazali tak naprawdę nic. Jedyny pozytywny wniosek z ich gry na drugiej mapie, czyli dobra gra, ale to tyle. Faktycznie, na drugiej mapy grali z Natus Vincere na wyrównanym poziomie. 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments