Transport Fever – nowa symulacja trasportu od studia Urban Games

0

Wydawca Gambitious Digital Entertainment oraz twórcy ze studia Urban Games oddali graczom do użytku grę Transport Fever. Jest to kontynuacja gatunku symulacji transportowych – Train Fever. Produkcja wprowadza usprawniony i rozwinięty system konstrukcji dróg i tras kolejowych, całkiem nowe możliwości symulacji transportu morskiego i powietrznego, tryb kampanii, a także wygodniejszy interfejs. W porównaniu z poprzedniczką w większy sposób kreatywnie angażuje też społeczność graczy Steam, w których ręce trafia system tworzenia modyfikacji rozgrywki oparty na Steam Workshop.

W Transport Fever gracze zbudują stacje, przystanie i lotniska, łącząc ze sobą węzły handlu. Muszę sprostać rosnącym i ewoluującym potrzebom rozwijających się miast i ich populacji. Będą nadzorować, usprawniać i modernizować stworzoną infrastrukturę, łączyć ze sobą trasy handlowe oraz wzmacniać rozwój ekonomiczny w celu zbudowania własnego transportowego imperium.

Gra czerpie inspirację z ponad 150 lat historii transportu. Przedstawiono szczegółowo ponad 120 pociągów, samolotów, statków, autobusów, tramwajów i ciężarówek. W czasie rozgrywki zmieniają się jak w kalejdoskopie. W trybie nieskończonej rozgrywki, będzie można popuścić wodze fantazji. W trybie kampanii będzie można przetestować swoje umiejętności, oferującym szereg misji osadzonych w historycznych realiach Europy i Ameryki Północnej.

Tytuł wprowadza niespotykanie intuicyjny i potężny system planowania tras. Dzięki niemu gracz bez trudu podoła wyzwaniom jakie może stawiać teren. Czy to dostosowując się do warunków, czy kształtując okolice zgodnie z własnym pomysłem.

Transport Fever

Gra Transport Fever jest dostępna od dziś na Windowsa, macOS i Linuxa na Steam i GOG.com w cenie 31.99 Euro. 15% zniżki lojalnościowej otrzymają gracze, którzy w swojej kolekcji Steam lub GOG.com posiadają już jej poprzedniczkę – Train Fever. Oferta obowiązuje przez miesiąc – do 8 grudnia 2016. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.TransportFever.com.