The Outer Worlds – uratuj odległą kolonię przed zagładą

0

Private Division i Obsidian Entertainment udostępniły grę The Outer Worlds na komputery PC. Fabuła gry dzieje się w kolonii Halycon na skraju galaktyki. Wielkie korporacje kontrolują wszystkie aspekty życia i ukrywają mroczny sekret, który może zniszczyć świat. Gracz budzi się na tej planecie z hibernacji po spędzeniu siedemdziesięciu lat w kosmosie, na zagubionym kolonialnym statku Hope.

W miarę odkrywania licznych, różnorodnych lokacji w barwnym świecie gry będziemy napotykali różne frakcje oraz postacie. Będą nam one pomagały w misji. Jednakże trzeba uważać na nasze działania i decyzje, które będą miały ogromny wpływ na historię.

W The Outer Worlds jest wiele sposobów walki. Jednym z nich jest sztuka konwersacji. Gracze mogą też doskonalić umiejętności skradania, przywdziewać holograficzne przebrania, w których przemkną się niezauważeni obok czujnych straży, ćwiczyć zdolności inżynierskie, by rozpraszać wroga poprzez przejęcie kontroli nad systemami bezpieczeństwa, albo zdominować wroga w bezpośredniej walce z użyciem broni białej, różnorodnych broni palnych i wachlarza broni science-fiction.

The Outer Worlds jest już dostępne w wersji cyfrowej za pośrednictwem Epic Games Store (259,99 PLN) i Microsoft Store (249,99 PLN). Będzie tak przez okrągły rok od premiery.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o