The Outer Worlds – uratuj odległą kolonię przed zagładą

0

Private Division i Obsidian Entertainment udostępniły grę The Outer Worlds na komputery PC. Fabuła gry dzieje się w kolonii Halycon na skraju galaktyki. Wielkie korporacje kontrolują wszystkie aspekty życia i ukrywają mroczny sekret, który może zniszczyć świat. Gracz budzi się na tej planecie z hibernacji po spędzeniu siedemdziesięciu lat w kosmosie, na zagubionym kolonialnym statku Hope.

W miarę odkrywania licznych, różnorodnych lokacji w barwnym świecie gry będziemy napotykali różne frakcje oraz postacie. Będą nam one pomagały w misji. Jednakże trzeba uważać na nasze działania i decyzje, które będą miały ogromny wpływ na historię.

W The Outer Worlds jest wiele sposobów walki. Jednym z nich jest sztuka konwersacji. Gracze mogą też doskonalić umiejętności skradania, przywdziewać holograficzne przebrania, w których przemkną się niezauważeni obok czujnych straży, ćwiczyć zdolności inżynierskie, by rozpraszać wroga poprzez przejęcie kontroli nad systemami bezpieczeństwa, albo zdominować wroga w bezpośredniej walce z użyciem broni białej, różnorodnych broni palnych i wachlarza broni science-fiction.

The Outer Worlds jest już dostępne w wersji cyfrowej za pośrednictwem Epic Games Store (259,99 PLN) i Microsoft Store (249,99 PLN). Będzie tak przez okrągły rok od premiery.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments