Star Conflict otrzymuje dodatek Moon Race z wieloma nowościami

0

StarGem Inc. i Gaijin Entertainment wprowadzili aktualizację Moon Race do gry Star Conflict. Jest to kosmiczny symulator z elementami MMO. Akcja toczy się w przyszłości, 3000 lat po tym, jak pierwsi koloniści opuścili Ziemię. Galaktyką rządzą obecnie trzy frakcje oraz liczne grupy najemników. Wybieramy jedną ze stron konfliktu, zdobywamy doświadczenie i uzyskujemy dostęp do jej technologii.

Dodatek Moon Race został wydany z okazji 50 rocznicy lądowania Neila Armstronga i Buzza Aldrina na Księżycu. Gracze mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, które będzie trwało przez trzy najbliższe miesiące. Do zdobycia jest wiele unikalnych nagród, w tym ekskluzywny statek – Custodian.

Star Conflict - Custodian

Księżycowy wyścig składa się z trzech odrębnych faz, a każda z nich ma aż trzydzieści etapów. Podczas każdej z misji zdobywa się walutę Xenochips, która służy do odblokowania dostępu do kolejnych poziomów. Za przejście każdego z nich gracze są nagradzani m.in. boosterami doświadczenia, przedmiotami kosmetycznymi czy nawet statkami klasy premium. Podczas gdy pierwszy i każdy piąty etap jest otwarty dla wszystkich, dostęp do reszty poziomów jest zarezerwowany tylko dla osób, które wykupią przepustkę Lunar Pass.

Star Conflict - Moon Race

Główną nagrodą jest statek kosmiczny Custodian, który posiada potężny system kontroli tarcz, działa plazmowe i możliwość ukrywania się przed radarami wrogów. Aby go odblokować należy wykonać ostatnie zadania wszystkich trzech faz. Pojazd może zdobyć każdy uczestnik wydarzenia, niezależnie od tego czy posiada przepustkę, czy nie.