StarGem Inc. i Gaijin Entertainment wprowadzili aktualizację Moon Race do gry Star Conflict. Jest to kosmiczny symulator z elementami MMO. Akcja toczy się w przyszłości, 3000 lat po tym, jak pierwsi koloniści opuścili Ziemię. Galaktyką rządzą obecnie trzy frakcje oraz liczne grupy najemników. Wybieramy jedną ze stron konfliktu, zdobywamy doświadczenie i uzyskujemy dostęp do jej technologii.

Dodatek Moon Race został wydany z okazji 50 rocznicy lądowania Neila Armstronga i Buzza Aldrina na Księżycu. Gracze mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, które będzie trwało przez trzy najbliższe miesiące. Do zdobycia jest wiele unikalnych nagród, w tym ekskluzywny statek – Custodian.

Star Conflict - Custodian

Księżycowy wyścig składa się z trzech odrębnych faz, a każda z nich ma aż trzydzieści etapów. Podczas każdej z misji zdobywa się walutę Xenochips, która służy do odblokowania dostępu do kolejnych poziomów. Za przejście każdego z nich gracze są nagradzani m.in. boosterami doświadczenia, przedmiotami kosmetycznymi czy nawet statkami klasy premium. Podczas gdy pierwszy i każdy piąty etap jest otwarty dla wszystkich, dostęp do reszty poziomów jest zarezerwowany tylko dla osób, które wykupią przepustkę Lunar Pass.

Star Conflict - Moon Race

Główną nagrodą jest statek kosmiczny Custodian, który posiada potężny system kontroli tarcz, działa plazmowe i możliwość ukrywania się przed radarami wrogów. Aby go odblokować należy wykonać ostatnie zadania wszystkich trzech faz. Pojazd może zdobyć każdy uczestnik wydarzenia, niezależnie od tego czy posiada przepustkę, czy nie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments