Firma Zotac wprowadziła do sprzedaży kartę ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini. Jest to obecnie najmniejsza wersja modelu GeForce GTX 1080 Ti na rynku. Jako rdzenia użyto GP102-350-K1-A1, który posiada 3584 rdzeniu CUDA, 224 jednostki teksturujące (TMU) oraz 88 jednostek renderujących (ROP).

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Nowy, miniaturowy model ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini posiada 211 mm długości i wyposażony jest w dwa 8-pinowe złącza zasilające. Specjalnie zaprojektowany, dwuwentylatorowy system chłodzenia IceStorm zapewnia dobre temperatury pracy.

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Mimo niewielkich rozmiarów karta ta posiada 11 GB pamięci graficznej GDDR5X i procesor taktowany zegarem o szybkości 1620 MHz.

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Narzędzie FireStorm pozwala na dostrajanie i tuning karty graficznej do naszych potrzeb. Prócz tego można monitorować cały czas pracę procesora graficznego.

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini


Poprzedni artykułDiRT 4 – zasiądź ponownie za kierownicą słynnych pojazdów rajdowych
Następny artykułFar Cry 5 – pokazano nowe zwiastuny podczas targów E3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments