Zalman wprowadził do swojej oferty podkładkę pod mysz – ZM-GP2 Meteor. Posiada ona wymiary 780 x 350 milimetrów. Dzięki tak dużym rozmiarom zmieścimy na niej mysz oraz klawiaturę. Powierzchnia podkładki została wykonana z mikrofibry i multispandexu, co zapewnia bardzo miękką powierzchnię. Brzegi zostały starannie obszyte, a od spodu zastosowano antypoślizgową gumę.

Zalman ZM-GP2 Meteor

Powierzchnia zapewnia dobrą precyzję sensora myszy oraz nie ogranicza jej ruchów. Prócz tego nasze dłonie leżą wygodnie na miękkiej powierzchni.

Podkładka ma się wkrótce pojawić w Polsce. Jej cena nie powinna przekroczyć 70 zł.


Poprzedni artykułGamingowa Liga Mistrzów i Pracuj na Maxa – nowa promocja od Logitech
Następny artykułAMD Radeon Software Adrenalin Edition 17.12.1 – nowe sterowniki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.