Firma Thermaltake wprowadza do swojej oferty obudowę Core V1 Snow Edition w rozmiarze mini-ITX. Jest to znana wszystkim Core V1, jednakże przerobiona w białej kolorystyce. Jej wymiary wynoszą 276 x 260 x 316 mm, a z przodu znajduje się 200 mm wentylator. We wnętrzu możemy zamontować płytę główną w rozmiarze 170 x 170 mm, zasilacz ATX i SFX, a także kartę graficzną o długości od 255 mm do 285 mm. Przód wykonany jest z plastikowej siatki, pod którą możemy zauważyć siatkę, złożoną z plastrów miodu.

Z boku znajdziemy przycisk włączenia, resetu, diody statusowe oraz dwa porty USB 3.0.

Prócz tego mamy możliwość montażu dodatkowych wentylatorów wewnątrz, chłodzenia wodnego oraz standardowych wieżowych schładzaczy o maksymalnej wysokości 140 mm.

Od spodu znajduje się filtr przeciwkurzowy, który chroni nam wentylację zasilacza, a także cztery podstawki stojące.

Źródło: techpowerup.com

Poprzedni artykułMSI wprowadza Nightblade MI – mały komputer dla graczy
Następny artykułASRock Z170M-ITX/ac – mini-ITX dla wymagających użytkowników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.