Firma Tenda wprowadziła do sprzedaży dwupasmowy router WiFi – Tenda AC6. Został on wyposażony w procesor Broadcom 900 MHz, który zapewnia standard 802.11ac oraz gwarantuje stabilność sieci. Osiąga przy tym 300 Mbps na 2,4 GHz i 867 Mbps na 5 GHz. Technologia Beamforming+ zwiększa zasięg urządzeń WiFi 802.11ac. Pomagają w tym także 4 anteny 5dBi HG z dużym zasięgiem.

Ponadto router Tenda AC6 obsługuje inteligentną technologię oszczędzania energii, zdalne zarządzanie aplikacjami, a także zapewnia niski pobór energii, tworząc inteligentne i ekologiczne otoczenie dla całej rodziny.


Poprzedni artykułStellaris YouTuber War – Episode 2 – 6 osób gra w Stellaris
Następny artykułHyperX Predator DDR4 RGB – moduły z podświetleniem RGB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.