Firma Tenda wprowadziła do oferty mobilny router Tenda 4G185. Urządzenie posiada obsługę sieci LTE 4G. Prędkość transmisji danych wynosi do 150 Mb/s i prędkość wysyłania 50 Mb/s. Jednocześnie może być podłączonych do 10 urządzeń. Wbudowany akumulator o pojemności 2100 mAh wystarcza na 6 godzin korzystania z routera mobilnego. Urządzenie obsługuje łączenie jednym przyciskiem poprzez WPS (Wi-Fi Protected Setup).

Wystarczy nacisnąć przycisk WPS w 4G185, aby uzyskać bezpieczne połączenie. Można także skorzystać z aplikacji Tenda “Scan connect Wi-Fi”. Trzeba wtedy zeskanować kod QR, a urządzenie zostanie połączone z WiFi.Tenda 4G185 - mobilny router z pojemnym akumulatorem 1
Tenda 4G185 posiada obsługę kart microSD do 32 GB pojemności. Wszystkie informacje oraz sterowanie odbywa się przez kolorowy wyświetlacz LCD.


Poprzedni artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – Refueling, Repairing & Rearming
Następny artykułLioncast i OPTIMUS pojawią się na targach IEM Katowice 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.