Supermicro zaprezentowało płytę główną Supermicro C7Z370-CG-IW w czasie targów Computex 2018. Model ten posiada wymiary 170×170 i jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań.  Płyta obsługuje procesory Coffee Lake dla gniazda LGA 1151 do maksymalnie 95 TDP. Na laminacie znajdziemy dwa gniazda pamięci DDR4 o maksymalnej pojemności 32 GB i taktowaniu DDR4-2666MHz. Wspierany jest profil XMP 2.0.

Supermicro zamontowało dwa złącza M.2 2280 ze wsparciem dla RAID 0 lub RAID 1. Sekcja zasilania składa się z 6 faz. Port PCI-Express 3.0 został odpowiednio wzmocniony, aby wytrzymać cięższe karty graficzne. Prócz tego znajdziemy 4 x SATA 3.0.

Na śledziu znajdują się: PS/2, HDMI, DisplayPort, Gigabit LAN, 802.11AC WiFi + Bluetooth 4.2, 4 x USB 3.0, USB 3.1 Typu C, USB 3.1 Typu A oraz wyjścia karty dźwiękowej.


ŹRÓDŁOsmallformfactor.net
Poprzedni artykułResident Evil 2 / BIOHAZARD RE:2 zapowiedziane
Następny artykułOpenAI Five – sztuczna inteligencja uczy się grać w DOTA 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.