fbpx
Strona głównaSprzętRavcore Javelin z technologią Hall Sensor i 29 przyciskami

Ravcore Javelin z technologią Hall Sensor i 29 przyciskami

Ravcore wprowadził do sprzedaży dżojstik Javelin. Posiada on bezstykowe, magnetyczne czujniki które zapewniają dużą precyzję oraz wytrzymałość nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu. Urządzenie oferuje możliwość skonfigurowania aż 29 poleceń w 2 trybach. Dzięki temu nie ma potrzeby używania dodatkowo klawiatury czy myszy.

Ravcore Javelin

Dżojstik został wyposażony w 4 osie sterowania (X, Y, przepustnica, ster pionowy) o regulowanej dokładności. Dźwignia przepustnicy jest wygodnie osadzona na podstawie. Dodatkowy, 8-kierunkowy „grzybek“ umożliwia konfigurację poleceń w 2 trybach (po 4 ustawienia w każdym trybie), aby móc np. wygodnie rozglądać się po kokpicie bez konieczności używania dodatkowo myszy czy klawiatury.

Ravcore Javelin

Ponadto, użytkownik może samodzielnie przypisać funkcje kolejnym kilkunastu przyciskom, aby rozgrywka i wszystkie powietrzne manewry odbywały się maksymalnie płynnie. Dodatkowe zabezpieczenie przycisku FIRE chroni przed przypadkowym oddaniem serii strzałów podczas wykonywania manewrów wokół obiektów lub pojazdów sojuszniczych. Ergonomiczna budowa zapewnia komfort użytkowania, podczas długich i intensywnych rozgrywek.

Dżojstik Ravcore Javelin objęty jest przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door, zaraz po zarejestrowaniu. Firma bierze na siebie wszystkie koszta związane z obsługą serwisową. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać