SteelSeries poinformował o premierze myszki Rival 110. Gryzoń został wyposażony w niezwykle precyzyjny, oryginalny sensor optyczny SteelSeries TrueMove1. Został on zaprojektowany przez duńskiego producenta we współpracy z firmą PixArt. Na komfort pracy wpływają 240 IPS oraz rozdzielczość nawet do 7 200 DPI. Mysz wyposażono w 6 przycisków oraz podświetlenie RGB rolki scrolla i symbolu SteelSeries.

SteelSeries Rival 110

Nowy gryzoń SteelSeries oferuje ergonomiczny i opływowy kształt konstrukcji. R110 jest przystosowany do każdego typu uchwytu dłoni. Mogą z niego korzystać zarówno osoby prawo-, jak i leworęczne.

Do budowy R110 zastosowano specjalne materiały, które znacząco zwiększają żywotność sprzętu oraz zmniejszają jego wagę do zaledwie 87,5g. Dodatkowo, wbudowana pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać w urządzeniu aktualnie wykorzystywane ustawienia oraz profile.

SteelSeries Rival 110

Sugerowana cena detaliczna myszki Rival 110 wynosi 159 zł.


Poprzedni artykułGAMDIAS Achilles – gamingowe fotele z podświetleniem RGB
Następny artykułPhilips 492P8 – 49-calowy monitor z zakrzywionym ekranem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.