Firma Sliger wprowadziła do swojej oferty obudowy Sliger SM560. Nowe jednostki dostępne są w aż 4 kolorach: matowy biały, czarny obsydian, szary łupek oraz karminowa czerwień. Wymiary obudowy wynoszą 333 x 159 x 208 mm, a jej pojemność to aż 11 litrów. Poszczególne moduły wykonano z galwanizowanej stali, aluminium oraz gumy. W środku można zamontować płyty główne mini-ITX, czyli o rozmiarach 170×170 mm.

Teraz czas przejść do boków obudowy. Od strony karty graficznej mamy dostępne trzy rodzaje: w pełni zamknięte, wentylowane oraz przezroczyste okno. Rodzaj panelu bocznego ma znaczenie w przypadku dobierania karty graficznej. Ma to duże znaczenie w przypadku zastosowanego chłodzenia.

Od strony procesora dostępne są również trzy rodzaje takich samych paneli. I tutaj ma znaczenie rodzaj zastosowanego boku. I chodzi oczywiście o chłodzenia powietrzne procesorów, co do których są opisane dokładne wymagania.

Jeżeli chodzi o rodzaj zasilacza, to producent zaleca jedynie format SFX. Można spróbować z SFX-L, ale może być bardzo ciasno w tej kwestii.

Do podłączenia karty graficznej trzeba skorzystać z raisera PCIe 3.0 16x. Jest opcja dokupienia specjalnej odmiany z dwoma złączami PCIe 3.0 16x. Ale przed zakupem warto napisać do producenta, czy dana płyta główna wspiera tą technologię.

Frontowy panel Sliger SM560 wyposażony został w następujące złącza: USB 3.0, USB Typu-C, mikrofon, słuchawki oraz włącznik zasilania.

Obudowy można zamówić ze strony producenta.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments