QNAP przygotował promocję dla użytkowników serwerów NAS – Upgrade your storage. Jest ona kierowana do użytkowników, którzy chcieliby zamienić swój stary NAS na jeden z nowych modeli w ofercie firmy. Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić formularz promocyjny. Zawiera ona kilka pól, jak model urządzenia, numer seryjny oraz jaki nowy model chcielibyśmy zakupić. Istotne jest, że może to być wyłącznie urządzenie ze wskazanej przez producenta listy

Dodatkowo nowy model musi mieć tyle samo (lub więcej ) zatok na napędy 3,5”, jak aktualny sprzęt użytkownika. Oznacza to, że np. 4-zatokowy model NAS można wymienić na inny 4-zatokowy model NAS lub na 6-zatokowy model NAS, – ale nie na model 2-zatokowy).

QNAP - Upgrade your storage

Po wypełnieniu formularza i pozytywnym zweryfikowaniu przez QNAP podanych w nim danych, użytkownik otrzyma kupon rabatowy pozwalający mu na uzyskanie zniżki u wskazanych sprzedawców urządzeń QNAP NAS.


Poprzedni artykułTrainz Simulator 2009 World Build Edition do pobrania za darmo
Następny artykułADATA XPG INFAREX K20 – klawiatura mechaniczna dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.