Acer zaprezentował monitor gamingowy Predator X28. Urządzenie ma 28-calowy ekran Agile-Splendor IPS o rozdzielczości 3840×2160 pikseli. Wyświetlacz wspiera HRD400, oferuje częstotliwość odświeżania 155 Hz (po podkręceniu), czas reakcji wynoszący 1 ms (GtG), a także niezwykłą płynność dzięki technologii NVIDIA G-SYNC Esports Mode. Monitor jest ponadto wyposażony w analizator opóźnień NVIDIA Reflex.

Acer zaimplementował sporo funkcji w monitor. Mowa tutaj o: Acer LightSense, ColorSense i ProxiSense, które gwarantują optymalny wygląd monitora w każdym oświetleniu. Nie zabrakło również funkcji BlueLightShield Pro, która zarządza długością fal intensywnego światła, selektywnie odfiltrowując światło niebieskie przy jednoczesnym zachowaniu dokładności odwzorowania barw na poziomie Delta E<1.

Monitor Predator X28 otrzymał certyfikat TÜV Rheinland Eyesafe i będzie dostępny w Polsce od 21 października w cenie od 5499 zł.


Poprzedni artykułCOMPUTEX 2021 – AMD prezentuje nowe technologie
Następny artykułEvil Geniuses oraz OG ze zwycięstwami na IEM Summer 2021
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.