Firma ECS wspólnie z Intelem zaprezentuje podczas targów CES 2017 płytę główną ECS Z270H4-I. Model ten będzie posiadał format mini-ITX, czyli wymiary 170 x 170 milimetrów. Obsługiwał będzie najnowsze procesory Intel Kaby Lake. Prócz tego inżynierowie planują umieścić dwa ważne złącza: NVME M.2 z tyłu płyty oraz M.2 2242 na górze. Pozwoli to na umieszczenie zarówno szybkich dysków SSD, jak i kart WiFi.

ECS Z270H4-I

Wspomniane złącze NVME M.2 będzie potrafiło obsłużyć technologię szybkich dysków Intel Optane, która pojawi się razem z procesorami Intel Kaby Lake. Warto zaznaczyć, że do jej obsługi wymagane będzie posiadane systemu Windows 10.

ECS Z270H4-I

Fani muzyki i dobrych dźwięków ucieszą się z rozwiązania LEET Superior Audio. Ma ono zapewnić niski zniekształceń, wysoką jakość oraz płynność dźwięku. Do tego dochodzi interfejs S/PDIF, który pozwoli na podłączenie dobrego sprzętu audio.

ECS Z270H4-I

Ze złączy na śledziu znajdziemy: 5 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, PS/2, 2 x Gigabit LAN, DisplayPort, HDMI, Audio 5.1. USB typu C.


ŹRÓDŁOlegitreviews.com
Poprzedni artykułGigabyte BRIX Gaming GT – smukły i potężny komputer do grania
Następny artykułADATA Premier SC660H i Premier SV620H – dyski zewnętrzne z pamięciami 3D TLC NAND
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.