Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, przedstawiła monitor PHILIPS 275P4VYKEB. Jest to pierwszym model w ofercie producenta o rozdzielczości 5120 x 2880 pikseli i przekątnej 27 cali. Monitor został wyposażony w zaawansowaną technologię PerfectKolor, gwarantując pokrycie 99% przestrzeni barw Adobe RGB oraz 100% sRGB. Monitor wyświetla 14,7 miliona pikseli, czyli cztery razy więcej niż w przypadku Quad HD i ponad 50% więcej niż rozdzielczość Ultra HD.

PHILIPS 275P4VYKEB

PHILIPS 275P4VYKEB zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie jak i poziomie. Zastosowano tutaj matrycę typu PLS, z 10 bitowym wyświetlaczem oraz 12 bitowym wewnętrznym przetwarzaniem, gwarantującym naturalność odtwarzanych kolorów bez efektu widocznej gradacji.

Model został wyposażony w kamerę internetową z mikrofonem oraz wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów. Szybkie przesyłanie danych przy jednoczesnym ładowaniu urządzeń mobilnych umożliwiają złącza USB 3.0 z szybkością transferu 5 Gb/s. Funkcja Flicker-free niweluje zmęczenie wzroku dzięki korygowaniu jasności obrazu i ograniczeniu migotania. SmartErgoBase pozwala na ergonomiczne i spersonalizowane użytkowanie monitora. Zapewnia regulację wysokości, kąta obrotu i nachylenia podstawy.

PHILIPS 275P4VYKEB

Model PHILIPS 275P4VYKEB będzie dostępny w sklepach od kwietnia 2016 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 6499 zł. Urządzenie objęte będzie trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.


Poprzedni artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 364.72 z obsługą VR
Następny artykułRazer Ripsaw – przechwytywanie obrazu w jakości 1080p60
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.