Firma MMD zapowiedziała premierę monitorów Philips 222B9T. Nowe urządzenia wyposażono w 22 calową matrycę TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ekran ma 10 punktów dotyku, co ma umożliwić szeroką i intuicyjną obsługę za pomocą dłoni. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się w biurze, szkole czy domu. Model 222B9T może się również pochwalić odpornością na zachlapania i pył w standardzie IP54.

Monitor Philips 222B9T ma matową matrycę oraz technologie LowBlue i Flicker-Free. Prócz tego wyposażono go w specjalną stopkę w kształcę litery Z. Daje ona szerokie możliwości konfiguracji położenia ekranu.

Monitor ma pakiet podstawowych złączy takich jak VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.1 oraz dwa 2-watowe wbudowane głośniki. Urządzenie zadebiutuje na rynku w kwietniu 2019 roku w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1159 zł.


ŹRÓDŁOphilips.pl
Poprzedni artykułAssassin’s Creed Unity za darmo do Ubisoftu do 25 kwietnia
Następny artykułAMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.