Cooler Master i NVIDIA ogłosili wydanie klawiatury mechanicznej: MasterKeys Pro L NVIDIA Edition. Jej wyróżnikiem jest zielone podświetlenie LED i klawisze z grawerem NVIDIA. Pod przyciskami znajduje się biała płytka, która poprawia efekt świetlny. Klawiatura wyposażona jest w przełączniki Cherry MX Red. Posiada do tego 32 bitowy procesor ARM Cortex M0 oraz 512 KB pamięci ROM.

Pozwala to na nagrywanie makr oraz szybki czas reakcji. W tym jest opcja zaprogramowania własnego trybu podświetlenia. Dzięki systemowi On-the-fly wszystkie te zmiany można wprowadzać z poziomu samej klawiatury, bez konieczności sięgania po oprogramowanie.

Producent umożliwia wyłączenie wszystkich makr i trybów świetlnych – wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy FN+ESC. Klawiatura MasterKeys Pro L NVIDIA Edition kosztuje około 545 zł.


Poprzedni artykułLogitech G433 7.1 Gaming Headset i G233 Prodigy Gaming Headset
Następny artykułDelock Repeater HDMI – wzmacniacz sygnału HDMI do 30 metrów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.