Pierwsze potwierdzone drużyny w turnieju #HomeSweetHome

0
81
homesweethome
homesweethome

E-sportowa marka GRID, partner United Masters League oficjalnie poinformowało o pierwszych potwierdzonych drużynach, które wezmą udział we wspomnianym w tytule turnieju.

Będzie to cykl turniejów pod nazwą #HomeSweetHome z pulą nagród sięgającą 320 000 $. 31 marca to planowana data rozpoczęcia zmagań pierwszego tygodnia turnieju #HomeSweetHome, który będzie trwał przez kolejne osiem tygodni. W każdym tygodniu zaprezentuje się 16 drużyn. W każdym tygodniu pula sięgnie 40 000 tysięcy dolarów. Za pierwsze miejsce będzie 30 000 tysięcy dolarów, a za drugie pozostałe 10 000 tysięcy dolarów. Samo wydarzenie ma wypełnić pustkę turniejów spowodowaną szerzącą się pandemią koronawirusa. 

Do turnieju oficjalnie zostały zaproszone już trzy drużyny – North, GODSENT i forZe. O następnym drużynach powinniśmy się dowiedzieć w najbliższym czasie. Może będzie nam dane oglądanie jakiejś polskiej formacji w tym cyklu? Miejmy nadzieję.

Organizatorzy planują także stworzenie wielkich finałów #HomeSweetHome, w których wezmą udział zwycięskie drużyny z każdego tygodnia. Zapewniają w dodatku współpracę z ESL, aby uniknąć koligacji meczów ESL Pro League, z meczami #HomeSweetHome. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPodsumowanie 4 dnia rozgrywek ESL Pro League Season 11.
Następny artykułOgłoszono nowy skład Izako Boars

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj