Pierwsze potwierdzone drużyny w turnieju #HomeSweetHome

0
85
homesweethome
homesweethome

E-sportowa marka GRID, partner United Masters League oficjalnie poinformowało o pierwszych potwierdzonych drużynach, które wezmą udział we wspomnianym w tytule turnieju.

Będzie to cykl turniejów pod nazwą #HomeSweetHome z pulą nagród sięgającą 320 000 $. 31 marca to planowana data rozpoczęcia zmagań pierwszego tygodnia turnieju #HomeSweetHome, który będzie trwał przez kolejne osiem tygodni. W każdym tygodniu zaprezentuje się 16 drużyn. W każdym tygodniu pula sięgnie 40 000 tysięcy dolarów. Za pierwsze miejsce będzie 30 000 tysięcy dolarów, a za drugie pozostałe 10 000 tysięcy dolarów. Samo wydarzenie ma wypełnić pustkę turniejów spowodowaną szerzącą się pandemią koronawirusa. 

Do turnieju oficjalnie zostały zaproszone już trzy drużyny – North, GODSENT i forZe. O następnym drużynach powinniśmy się dowiedzieć w najbliższym czasie. Może będzie nam dane oglądanie jakiejś polskiej formacji w tym cyklu? Miejmy nadzieję.

Organizatorzy planują także stworzenie wielkich finałów #HomeSweetHome, w których wezmą udział zwycięskie drużyny z każdego tygodnia. Zapewniają w dodatku współpracę z ESL, aby uniknąć koligacji meczów ESL Pro League, z meczami #HomeSweetHome. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPodsumowanie 4 dnia rozgrywek ESL Pro League Season 11.
Następny artykułOgłoszono nowy skład Izako Boars

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.