Firma ASUS przygotowała bardzo ciekawą promocję na płyty główne z chipsetem Z370. Kupując wybrane modele można otrzymać w prezencie dysk Patriot SSD 120 GB. My oczywiście polecamy zainteresować się płytą główną ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING, która jest dostępna w przedziale cenowym 790 – 930 zł. Promocja obowiązuje w sklepach:
Apollo, Bit Komputer, Comline, Fox Komputer, JB Multimedia, Komputronik, Kontrast, NKK System, PComp, Proline, Sferis, Trysja, X-Kom.


Poprzedni artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – The Music of Squadron 42
Następny artykułElite Dangerous – Streamer Spotlight: Hammers of Slough
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.