fbpx
Strona głównaSprzętNCASE M1 EVO - znamy pierwsze informacje o obudowie

NCASE M1 EVO – znamy pierwsze informacje o obudowie

Na forum SFF.Network pojawiły się nowe zdjęcia projektowanej obudowy mini-ITX NCASE M1 Evo. Projekt powstaje we współpracy dwóch firm: FormD i NCASE, pod przewodnictwem użytkownika Wahaha360. Zapowiedział, że projekt nie straci na jakości, a zyska jeszcze bardziej. Jedną z najważniejszych zmian jest przejście z tradycyjnego modelowania metalowych arkuszy na CNC.

NCASE M1 EVO

Patrząc na zdjęcia możemy zaobserwować w obudowie M1 EVO dwa porty USB Typu A oraz dwa porty USB Typu C na przodzie. Umieszczono je w schludnym miejscu na dole. Nie znamy na ten moment wymiarów obudowy, ale wydaje się mniejsza niż poprzednia. Wentylacja na górze została powiększona, aby zapewnić lepszy przepływ powietrza.

NCASE M1 EVO

Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Aktualnie autorzy czekają na oficjalną specyfikację kart NVIDIA GeForce RTX 4000, aby móc dopasować wnętrze dla tych GPU.

Źródło: smallformfactor.net

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać