Firma JAM przygotowała dla miłośników muzyki mobilny głośnik Dynamite. Urządzenie wyposażono w dwa aktywne przetworniki i dwa pasywne radiatory. Rozwiązanie to ma się przełożyć na właściwą moc basów i jakość emitowanych dźwięków. Głośnik łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth w promieniu 10 metrów. Użytkownik może również odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio przez sam głośnik.

JAM Dynamite posiada wodoodporny korpus IPX4, który na zapewnić ochronę przez zalaniem. Moc głośnika wynosi 2 x 4.5 W, natomiast czas pracy na akumulatorze do maksymalnie 5 godzin. Urządzenie jest rozmiarów małej butelki wody i posiada mały karabińczyk do mocowania.

JAM Dynamite

JAM Dynamite dostępny jest w cenie 199 zł.


Poprzedni artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 372.90 z obsługą Forza Horizon 3
Następny artykułInnoGames świętuje – Tribal Wars 2 i Grepolis obchodzą 7 urodziny
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments