Strona głównaGamingGryMicrosoft Studios zapowiedziało grę Age of Empires IV

Microsoft Studios zapowiedziało grę Age of Empires IV

Microsoft Studios zapowiedziało grę Age of Empires IV. Prezentacja odbyła się podczas targów Gamescom 2017. Za tworzenie gry odpowiedzialne będą studia Microsoft Studios i Relic Entertainment. Ci drudzy są znani z takich tytułów, jak: Homeworld, Company of Heroes i Warhammer 40,000: Dawn of War. Nowa część Age of Empires ma się ukazać wyłącznie w Windows Store na Windows 10.

Seria Age of Empires ma już blisko 20 lat. Jej pierwsza część ukazała się w Polsce 31 października 1997 roku. Już wtedy zdobyła bardzo dobre recenzje i spore grono fanów. Dlatego dwa lata później ukazało się Age of Empires II: The Age of Kings, które po raz kolejny okazało się hitem i do dzisiaj jest rozwijane.

Z filmu nie dowiadujemy się za dużo o Age of Empires IV. Pokazane są różne epoki oraz cywilizacje. Można zobaczyć nawet flagi Polski, co może sugerować, że pojawią się bardziej kraje, aniżeli same cywilizacje.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać