IcyDock wprowadziło metalową stację dokującą ToughArmor MB411SKO-B. Konstrukcja jest niezwykle cienka, a jej przekątna to zaledwie 2.5 cala. Pasuje dzięki temu do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. Obudowa posiada bardzo szybki mechanizm wymiany dysków. Wystarczy przekręcić specjalny zamek, a dysk zostanie bezpiecznie zatrzymany i wysunięty. Umieszczenie dysku jest jeszcze prostsze.

Taca jest przystosowana do dysków HDD lub SSD o wysokości 7-9,5 mm. Tworzy tym samym 2,5-calową zatokę na dowolny standardowy napęd SATA/SAS. Po zamknięciu zatrzasku system Eagle Hook utrzymuje dyski bezpiecznie w obudowie.

Za sprawą wykorzystanego materiału, który może przetrwać długie lata, MB411SKO-B jest w stanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Konstrukcja jest idealna dla rozwiązań przemysłowych, które mogą wymagać certyfikatu niepalności, ponieważ urządzenie to jest zgodne z jej wymaganiami.

Zamontowana z przodu dioda LED przekazuje informacje o stanie dysku. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie zasilania tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz obudowy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia system Eagle Hook, który gwarantuje, że dysk nie wysunie się, gdy nie jest używany. Co więcej, ToughArmor MB411SKO-B obsługuje 7-pinowe złącze SATA z zastrzaskiem, więc nie musisz się martwić o przypadkowe odłączenie kabla. Gdy zostanie on podłączony, zablokuje się i pozostanie na miejscu.


Poprzedni artykułVirtual Garden, czyli zwiastun Mediations Biennale 2018 na PGA 2017
Następny artykułKonkurs: Wejściówki VIP na Poznań Game Arena 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments