TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 0.7.5, aplikacji która wyświetla specyfikację posiadanej karty graficznej. Podawane są nam informacje o częstotliwości taktowania zegarów, technologii wykonania, wersji BIOS, przepustowości pamięci czy numeru wersji używanego sterownika graficznego. Dodano obsługę następujących kart AMD: Radeon R7 260, HD 7600A, HD 8850M, HD 8400, HD 8240, HD 7620G. Dodano obsługę kart nVidia: GeForce 705A, GTX 645, GTX 650 OEM, Grid K260Q, Quadro K5100M, K6000.

Dodano obsługę kart Intela: Intel GMA (Bay Trail), HD 4200. Poprawiono wykrywanie systemu Windows 8.1. Dodano obsługę monitorowania napięcia dla rdzeni Bonaire i Pitcairn. Poprawiono błędy związane z obsługę nVidia Optimus, wykrywaniem CUDA oraz odczytem BIOSu na kartach AMD Mars i Oland.


Poprzedni artykułAMD Catalyst 13.12 WHQL z obsługą nowych kart graficznych i technologią AMD CrossFire frame pacing
Następny artykułIntel Celeron G1820, G1820T i G1830
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments