Firma Gigabyte, we współpracy z portalem HWBOT zapraszają wszystkich do udziału w konkursie GIGABYTE Retro OC Contest. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu HWBOT, którzy w dniach od 9.12.2013 do 12.01.2014 wezmą udział w czterech etapach konkursu.

Konkurs skupia się wokół czterech klasycznych testów wydajności z Futuremark oraz 3D Mark. Należy używać płyty głównej Gigabyte oraz dowolnego sprzętu do niej pasującego.

  • Etap 1: 3DMark01
  • Etap 2: 3DMark03
  • Etap 3: 3DMark05
  • Etap 4: 3DMark06

Każdy z uczestników musi załączyć zdjęcie użytego sprzętu uwzględniając powyższe wymagania. W konkursie obowiązują standardowe zasady zgłoszeń i weryfikacji członków HWBOT. Uwaga: w przypadku równej liczby punktów, zwycięzcą zostanie autor najwyższego wyniku w 3DMark01.

Nagrody w konkursie:

  1. Miejsce: $500
  2. Miejsce: $400
  3. Miejsce: $300
  4. Miejsce: $200
  5. Miejsce: $100
Źródło: gigabyte.pl

Poprzedni artykułAMD A10-6790B – nowe APU klasy biznesowej?
Następny artykułZOTAC ZBOX ID83 Plus – testy sprzętu pod Linuksem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.