Genesis wprowadziło do swojej oferty myszkę Krypton 770. Sercem urządzenia jest ceniony sensor optyczny PixArt PMW 3360, o rozdzielczości maksymalnej 12 000 DPI i radzący sobie z akceleracją 50 g. Przyciski bazują na przełącznikach marki OMRON, o żywotności 20 milionów kliknięć każdy. Kabel myszy jest chroniony nylonowym oplotem, a boki samego urządzenia są gumowane. Ułatwia to chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni.

W myszce Krypton 770 zastosowano szerokie, teflonowe ślizgacze. Pozwala to na swobodne działanie nawet w bardzo dynamicznej rozgrywce. Regulacja rozdzielczości zaczyna się już przy wartości 100 DPI, a kończy się na 12 000 DPI.

Myszka posiada wielobarwne podświetlenie RGB Prismo Effect. Można bez problemów zdefiniować dowolne ustawienie w dołączonym oprogramowaniu. Można stworzyć zestawy ustawień łączących określoną rozdzielczość wraz z wybranym efektem, jednym z 12, i kolorem podświetlenia. Mysz posiada własną pamięć, więc podłączona do dowolnego komputera zachowa swoje ustawienia.

Genesis do swojej nowej myszy dorzuca jeszcze jedno: kolekcjonerski gadżet o nazwie Ninja Wallet Card. Kartę tę można schować w portfelu i w ten sposób mieć ją zawsze przy sobie. Niepozorny przedmiot ma kilkanaście różnych zastosowań, w tym otwieracz, śrubokręt czy nóż do papieru.

Genesis Krypton 770 jest dostępny w cenie 159 zł.


Poprzedni artykułFar Cry 5 otrzymuje obsługę technologii FreeSync 2 HDR
Następny artykułPhilips 278E9 – monitor z zakrzywionym ekranem o przekątnej 27 cali
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.