Firma Genesis poszerzyła swoją ofertę o myszkę gamingową – Krypton 700. Gryzonia wyposażono w precyzyjny sensor optyczny PMW 3310. Umożliwia on zmianę czułości myszki w zakresie od 400 do 7200 DPI przy pomocy specjalnego przycisku pod suwakiem. Dodatkowo myszka posiada przełączniki Omron, których żywotność ma starczyć do 20 milionów kliknięć. Łączna liczba przycisków wynosi 8 sztuk.

Genesis Krypton 700

Oprogramowanie myszki pozwala na zapisanie profili, a dostosować je możemy na naszym komputerze. Do tego otrzymujemy podświetlenie RGB z funkcją Chroma. Zaawansowana technologia stojąca za efektami świetlnymi ma zapewnić niespotykanej jakości iluminację.

Myszka została zaprojektowana tak, by zapewnić graczowi maksymalną wygodę użytkowania. Posiada ergonomiczny kształt oraz gumowaną powierzchnię. Maksymalna akceleracja wynosi 30 G, natomiast maksymalna szybkość śledzenia to130 ips. Długość przewodu USB to 200 cm.

Cena detaliczna Kryptona 700, sugerowana przez producenta wynosi 149 zł.


Poprzedni artykułStandard PCI Express 5.0 zadebiutuje na rynku już w 2019 roku
Następny artykułTotal War: Warhammer II zadebiutuje już 28 września 2017 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.