fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyGPU-Z 2.14.0 z obsługą kart graficznych Intel Core 9 generacji

GPU-Z 2.14.0 z obsługą kart graficznych Intel Core 9 generacji

TechPowerUp udostępniło aplikację GPU-Z 2.14.0. Odpowiada ona za pokazywanie dużej ilości informacji o kartach graficznych. Dodano obsługę kart graficznych Intel UHD Graphics wbudowanych w procesorach Intel Core 9 generacji. Aplikacja potrafi teraz jeszcze dokładnie obliczać szybkość wypełniania pikselami i teksturami. A wszystko dzięki wykorzystaniu zegara Boost, zamiasta bazowego.

Co ciekawe, przyda się to zarówno przy wbudowanych kartach graficznych, jak i nowych GeForce RTX.

Naprawiono także kilka pomniejszych błędów. Jednym z nich był brak czujnika temperatury dla wbudowanych kart graficznych Intela. Drugi natomiast to źle obliczana prędkość zegara iGPU Intela.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać