Firma Genesis zaprezentowała nową podkładkę dla graczy – Boron 700. Jej wymiary wynoszą 348 x 250 x 5 mm. Urządzenie oferuje siedem kolorów podświetlenia. Dzięki nim podkładka posiada walory estetyczne oraz uwidocznione są jej granice w nocy. Prócz tego dochodzą różne tryby świetlne: stały, oddychający czy neonowy.

Użytkownik może również zmienić jasność podświetlenia, ustawiając ją na pełną moc, 66% czy tylko 33%.

Genesis Boron 700 wykonano z dwóch rodzajów materiałów. Wierzchnia warstwa to tworzywo PVC, które ma zapewnić wysoką precyzję śledzenia ruchów gryzonia. Spodnia warstwa została z kolei wykonana z gumy, tak, by podkładka nie ślizgała się po biurku.

Podkładka Boron 700 kosztuje około 99 zł. Produkt jest kompatybilny zarówno z myszkami wyposażonymi w sensor optyczny, jak i laserowy.


Poprzedni artykułGunfire Games udostępnia grafiki koncepcyjne z Darksiders III
Następny artykułRaja Koduri odpowiada na pytania na Reddit dotyczące kart RX Vega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.