Portal videocardz.com dotarł do informacji o planowanej dacie premiery karty GeForce GTX 1070 Ti. O kilku tygodni krążą o niej plotki po internecie. Miałaby być odpowiedzią na model Radeon RX Vega 56. Na pokładzie znajdzie się 2432 rdzeni CUDA, 152 jednostki teksturujące oraz 64 jednostki renderujące. Do dyspozycji oddanych zostanie 8 GB pamięci GDDR o taktowaniu 8 Gb/s.

Podstawowe taktowanie rdzenia ma wynieść 1607 MHz, a w trybie Boost wzrośnie do 1683 MHz. TDP modelu ma wynosić 180 Watów. Jej cena powinna być w okolicach 400 dolarów.

Premiera karty GeForce GTX 1070 Ti miałaby się odbyć już 26 października. Do sklepów trafiłaby 2 listopada.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułZakończenie konkursu z wejściówką VIP na Poznań Game Arena 2017
Następny artykułMedia Markt na targach Poznań Game Arena 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.