fbpx
Strona głównaGamingGryProject CARS 2 z 60 różnymi trasami wyścigowymi

Project CARS 2 z 60 różnymi trasami wyścigowymi

Studio Slightly Mad Studios udostępniło listę aż sześćdziesięciu wiernie odwzorowanych tras z całego świata dla gry Project CARS 2. Liczba jest wręcz imponująca i wynosi dokładnie dwa razy tyle, ile miało Project CARS. Warto tutaj dodać, że każda z tych 60 tras posiada ponad sto trzydzieści różnych konfiguracji. Wszystkie z nich zostały odpowiednio dopasowane do dziewięciu dyscyplin oraz trzydziestu sześciu serii.

Project CARS 2 będzie wykorzystywało technologię LiveTrack 3.0 poprzez stronę GTPlanet.net. Pozwoli to na bardzo realistyczną i dynamiczną zmianę warunków pogodowych na torze.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać