Firma Fresh’n’Rebel postanowiła odświeżyć wizerunek swoich znanych głośników bezprzewodowych z serii Rockbox Fabriq. I tak modele Rockbox Cube Fabriq Edition, Rockbox Slice Fabriq Edition, Rockbox Brick Fabriq Edition oraz Rockbox Chunk Fabriq Edition otrzymały kolor rubinowy. Wszystkie modele posiadają wbudowany akumulator o dużej pojemności. Za pośrednictwem technologii Bluetooth łączą się z telefonem, tabletem czy laptopem.

Rockbox Cube Fabriq Edition posiada baterię zapewniającą 8 godzin muzyki przy jednym ładowaniu. Większy model, Rockbox Slice Fabriq Edition wzmocniony jest pasywnym głośnikiem basowych tonów. Rockbox Brick Fabriq Edition posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która zapewnia aż dwadzieścia godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku w najwyższej jakości. Dodatkowo, model ten wyposażony jest w funkcję Powerbank, dzięki której naładujemy rozładowany smartfon lub inne urządzenie.

Największy głośnik – Chunk – to doskonały wybór dla miłośników wzornictwa oraz muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii DSP i pasywnemu basowi, można głośno odtwarzać ulubione melodie i niezależnie od głośności cieszyć się fantastycznym dźwiękiem z głębokim basem. Model ten, podobnie jak Brick, posiada wydajną baterię działającą przez dwadzieścia godzin oraz podobnie posłuży nam jako Powerbank.

Ceny głośników wahają się od 80 do 250 zł.


Poprzedni artykułScythe potwierdza kompatybilność swoich zestawów chłodzeń z podstawką AM4
Następny artykułOh…Sir! The Hollywood Roast, czyli kolejne słowne pojedynki już na wiosnę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.