CORSAIR wprowadzi do sprzedaży pamięci VENGEANCE RGB PRO DDR4. Będą one dostępne w zestawach po 16 GB (8 GB x 2). Ich dużym atutem będzie zgodność ze stylem oraz z dowolną płytą główną z serii TUF Gaming. Jest to możliwe, dzięki należeniu Corsair do stowarzyszenia ASUS TUF Gaming Alliance.

Kolejną ważną cechą pamięci jest podświetlenie RGB LED. Można nim sterować przy użyciu oprogramowania ASUS Aura Sync lub CORSAIR iCUE. Jest ono wbudowane z dużych rozmiarów aluminiowe chłodzenie. Ma to zagwarantować poprawne oddawanie ciepła oraz stabilną pracę pamięci, przy wysokich częstotliwościach.

Numer fabryczny Zestaw Link do sklepu
CMW16GX4M2C3000C15-TUF 16GB (2x 8GB), DDR4 3000, VENGEANCE RGB PRO – TUF Gaming Edition www.corsair.com/p/CMW16GX4M2C3000C15-TUF
CMW16GX4M2C3200C16-TUF 16GB (2x 8GB), DDR4 3200, VENGEANCE RGB PRO – TUF Gaming Edition www.corsair.com/p/CMW16GX4M2C3200C16-TUF

Pamięci są już dostępne do kupienia w sklepie internetowym firmy Corsair. Nowe RAM DDR4 kalifornijskiej firmy pojawią się na półkach polskich sklepów do końca sierpnia 2019 roku. Producent oferuje dożywotnią gwarancję na swoje moduły.


Poprzedni artykułPodsumowanie Minorów: Europejski i Amerykański
Następny artykułStronghold: Warlords otrzyma sporo funkcji z poprzednich części
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.