CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży foteli dla graczy – T3 RUSH. Nowy model oferuje unikatowy wygląd czerpiący inspirację z profesjonalnych sportów samochodowych. Jest to także pierwszy fotel w ofercie, mający miękką tapicerkę. Została ona tak zaprojektowana, aby utrzymywać jak najmniejszą ilość ciepła. Ma to pomóc w zapewnieniu chłodu nawet przy najwyższych temperaturach otoczenia.

Oparcie siedziska można ustawić całkowicie pionowo lub zupełnie płasko. Mamy tutaj dostępny 180-stopniowy zakres odchylenia oraz 10-stopniowy zakres przechylenia siedziska z blokadą. Do kompletu mamy poduszki pod szyję oraz pod lędźwia. Wykonano je z pianki zapamiętującej kształt i są obszyte miękką mikrofibrą.

Fotel T3 RUSH ma solidną stalową ramę, która biegnie od podstawy przez oparcie. Podnośnik pneumatyczny klasy 4 umożliwia regulację wysokości w zakresie 100 mm. Do przemieszczania się po podłożu, zamontowano pięć 65-milimetrowych, wytrzymałych podwójnych kółek samonastawnych. Nie można również zapomnieć o podłokietnikach 4D, które oferują regulację w dowolnym kierunku.

Fotel będzie można zakupić w jednej z trzech dostępnych wersji kolorystycznych: jasny szary, ciemny szary oraz połączenie jasnej i ciemnej szarości. Nowość ma się pojawić na polskim rynku w pierwszym kwartale 2020 roku. Oficjalna sugerowana cena detaliczna produktu na Europę to 279,99 EUR. Zapowiedziany produkt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments