CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży foteli dla graczy – T3 RUSH. Nowy model oferuje unikatowy wygląd czerpiący inspirację z profesjonalnych sportów samochodowych. Jest to także pierwszy fotel w ofercie, mający miękką tapicerkę. Została ona tak zaprojektowana, aby utrzymywać jak najmniejszą ilość ciepła. Ma to pomóc w zapewnieniu chłodu nawet przy najwyższych temperaturach otoczenia.

Oparcie siedziska można ustawić całkowicie pionowo lub zupełnie płasko. Mamy tutaj dostępny 180-stopniowy zakres odchylenia oraz 10-stopniowy zakres przechylenia siedziska z blokadą. Do kompletu mamy poduszki pod szyję oraz pod lędźwia. Wykonano je z pianki zapamiętującej kształt i są obszyte miękką mikrofibrą.

Fotel T3 RUSH ma solidną stalową ramę, która biegnie od podstawy przez oparcie. Podnośnik pneumatyczny klasy 4 umożliwia regulację wysokości w zakresie 100 mm. Do przemieszczania się po podłożu, zamontowano pięć 65-milimetrowych, wytrzymałych podwójnych kółek samonastawnych. Nie można również zapomnieć o podłokietnikach 4D, które oferują regulację w dowolnym kierunku.

Fotel będzie można zakupić w jednej z trzech dostępnych wersji kolorystycznych: jasny szary, ciemny szary oraz połączenie jasnej i ciemnej szarości. Nowość ma się pojawić na polskim rynku w pierwszym kwartale 2020 roku. Oficjalna sugerowana cena detaliczna produktu na Europę to 279,99 EUR. Zapowiedziany produkt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.


Poprzedni artykułPoznaliśmy grupy Esports Championship Series Season 8!
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.20 z obsługą nowych gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.