Cooler Master rozszerzył okres gwarancji do 5 lat na swoje dwa systemy chłodzenia wodnego z serii Nepton: Nepton 140XL i Nepton 280L, który jest liczony do dnia zakupu. Przypomnijmy, że oba modele miały swoją premierę w lutym tego roku.


Poprzedni artykułGigabyte GV-R928WF3OC-3GD i GV-R7265WF2OC-2GD – fabrycznie podkręcone karty graficzne Radeon R9 280 i Radeon R7 265
Następny artykułGigabyte F2A78M-D3H, F2A78M-HD2, F2A78M-DS2 – nowe płyty głównej na chipsecie AMD A78, z gniazdem FM2+
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments