Cooler Master dodał do swojej oferty nowe obudowy – N300 i N500. Obie konstrukcje posiadają czarny kolor, zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz sitka mesh, posiadają z tyłu 7 slotów rozszerzeń oraz 120 mm wentylator. Z przodu natomiast można zamontować 2 x 120 mm lub 140 mm wiatrak. Producent przygotował obudowy do instalacji systemu chłodzenia wodnego z radiatorem o średnicy do 240 mm. Duży nacisk położono na optymalne odprowadzanie ciepła, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania systemów chłodzenia wodnego. Efektem tych prac jest panel frontowy wykonany z siatki oraz znaczna ilość dużych otworów wentylacyjnych, które ułatwiają przepływ powietrza.

Obudowy N300 i N500 są dostępne w 4 konfiguracjach – z lub bez okna na panelu bocznym oraz z dwoma portami USB 3.0 (edycja N2) lub z pojedynczym portem USB 3.0 i dwoma portami USB 2.0 (edycja N1).

Cooler Master N300 oferuje możliwość montażu do 8 wentylatorów, natomiast N500 oferuje opcje instalacji do 9 wentylatorów. W górnej części obudowy w obu modelach mamy możliwość montażu dwóch wentylatorów o średnicy 140 mm lub radiatora 240 mm.

Obudowa N300 pozwala na instalację kart graficznych o długości do 320 mm, 2 napędów optycznych, 8 HDD i jednego SSD. Model N500, ze względu na nieco większą konstrukcję, pomieści trzy napędy optyczne oraz umożliwia opcjonalny montaż specjalnej klatki pozwalającej na beznarzędziową instalację trzech dysków SDD. W przypadku modelu N500 użytkownik ma również możliwość korzystania z kart graficznych o maksymalnej długości wynoszącej aż 400 mm.

Sugerowana cena detaliczna obudowy N300 to 171,00 zł brutto, natomiast N500 to 299,00 zł brutto. Obudowy Cooler Master N300 i N500 objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułnVidia GeForce GTX 780 – realny konkurent dla GeForce Titan
Następny artykułAdobe Photoshop CC i Premiere Pro CC z rozszerzoną obsługą akceleracji AMD OpenCL
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments